Apraksts

Picērijas “Picas meistars” elektroniskā dāvanu karte 10 EUR vērtībā, bet maksā par 10% mazāk.

Dāvanu karte paredzēta izmantošanai vienam pirkumam/pasūtījumam jebkurā “Picas meistars” picērijā.

Dāvanu kartes izmantošanas termiņš: 31.03.2022 (divu gadu laikā)

 

Dāvanu karte tiek automātiski ģenerēta pēc apmaksas veikšanas. Ekrānloga apakšdaļā būs redzama saite, kur varēs lejuplādēt elektronisko dāvanu karti.

€9,00 – Pirkt
 •  

  Dāvanu kartes iegāde Bilesutirgus.lv

  Bilesutirgus.lv sistēma pēc dāvanu kartes apmaksas automātiski ģenerā jaunu elektronisko dāvanu karti ar unikālu dāvanu kartes kodu. Uzrādot šo dāvanu karti vai tās unikālo kodu iespējams norēķināties Bilesutirgus.lv partnera tirdzniecības vietā par konkrētā partnera sniegtajiem pakalpojumiem vai precēm.

  Kad es saņemšu iegādāto dāvanu karti?

  Dāvanu karti saņemsiet uzreiz pēc tās iegādes, proti apmaksas. Tā būs pieejama lejuplādei bilesutirgus.lv sistēmā. Pēc sekmīgas dāvanu kartes apmaksas atvērsies logs, kur apakšā būs redzama saite elektroniskās dāvanu kartes lejuplādei. Šī lejuplādes saite tiks nosūtīta arī uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Aicinām dāvanu kartes lejuplādei veikt uzreiz, jo pēc 64 stundām lejuplādes saite vairs nebūs aktīva.

  Jautājumi par konkrētās dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

  Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja (dāvanu kartes pārdevēja) kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto uzņēmumu, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu, piemēram, vai konkrēto dāvanu karti var izmantot arī veicot pasūtījumus pa telefonu utml.