DROŠI

Bilesutirgus.lv ir droša vieta. Pircējs saņem e-biļeti uzreiz pēc tās apmaksāšanas. Pārdevējam nauda par biļeti tiek pārskaitīta nākamās darba dienas laikā pēc pasākuma norises. Bilesutirgus.lv pārbauda pārdevējus un biļetes vairākos veidos. Pircējam ir iespēja redzēt pārdevēja Facebook profilu.

VIEGLI

Pārdot biļeti vari ar dažiem klikšķiem. 90% biļešu tiek apstiprinātas pārdošanai 15-20 minūšu laikā.

Nopirkt biļeti vari, samaksājot par to internetbankā, un biļeti saņemsi tikko tas paveikts.

GODĪGI

Bilesutirgus.lv iestājas pret negodīgām biļešu cenām. Šī iemesla dēļ ļaujam pārdevējam palielināt cenu ne vairāk kā par 30%, salīdzinot ar biļetes oriģinālo cenu. Izņēmums ir sporta pasākumi, uz kuriem otrreizējā tirgū nav atļauts veikt uzcenojumu, kas saistīts ar nodokļu likumdošanu. 

Savukārt Bilesutirgus.lv savas platformas uzturēšanas vajadzībām no pircēja un no pārdevēja iekasēs pa 5% no darījuma summas (minimālā summa – 2 eiro). Piemēram, iegādājoties vai pārdodot biļeti par 40 eiro, Bilesutirgus.lv apkalpošanas maksa sastādīs 2 eiro. 

KĀ PĀRDOT BIĻETI?

1) Izmantojot savu Facebook profilu, piereģistrējies Bilesutirgus.lv;

2) Pievieno savu e-biļeti vai dāvanu kartes kuponu pārdošanai, tostarp aizpildot pamata informāciju par biļeti – pasākums, sektors, vieta, cena u.c. Augšuplādē e-biļeti. Mūsu darbinieki veiks biļetes pārbaudi un pievienos to sistēmā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka biļešu pārbaude tiek veikta tikai mūsu darba laikā, t.i. darba dienās no plkst. 8.00-20.00, tādēļ biļetes, dāvanu kartes un kuponi, kas tiks iesniegti sistēmā pēc mūsu darba laika beigām, tiks pārbaudīti un apstiprināti nākamajā darba dienā;

3) Naudu par pārdotu biļeti pārskaitīsim nākamajā dienā pēc pasākuma norises.

KĀ IEGĀDĀTIES BIĻETI?

Izmantot Bilesutirgus.lv ir tikpat vienkārši kā jebkuru citu interneta veikalu. Pircējam nav speciāli jāreģistrējas, vienkārši atrodi sev vēlamo biļeti un seko norādēm, lai to iegādātos. Apmaksu vari veikt ar Latvijas populārāko komercbanku internetbanku servisu. Biļeti saņem uzreiz pēc apmaksas veikšanas.

Vari to lejuplādēt gan Bilesutirgus.lv, gan pirkšanas brīdī norādītajā e-pastā.

Izbaudi pasākumu!